Konsultacja

Poznajemy specyfikę firmy, zakres usług, oferowane produkty oraz przeprowadzamy wywiad na potrzeby dogłębnego zrozumienia i wybrzmienia tematu.

Strategia

Starannie przygotowujemy temat – proponujemy nieschematyczne opracowania. Uwzględniamy przy tym grupę docelową, charakter publikacji oraz miejsce publikacji.

Kreacja + Realizacja

Znając temat publikacji, pogłębiamy wiedzę z tego zakresu, a kolejno opracowujemy unikalny i wartościowy materiał.

Udostępnienie materiału

Kompletny materiał publikujemy na firmowym blogu, lub przesyłamy w prywatnej wiadomości w celu publikacji na zewnętrznych portalach.

Content marketing to pojęcie, które rozgościło się na dobre w strategiach biznesowych. Nie bez powodu, bowiem wszelkie działania związane z tą działką są pozbawione typowych znamion reklamy, a z drugiej strony są wysoce skuteczne.

W ramach content marketingu oferujemy usługi, dzięki którym Twoja firma będzie w stanie znaleźć się na samym szczycie. Powierz nam prowadzenie swojego firmowego bloga, a otrzymasz profesjonalne teksty, które podniosą Cię do rangi eksperta w branży oraz wpłyną korzystnie na proces pozycjonowania Twojej marki. W zależności od rodzaju branży w jakiej się specjalizujesz, dobieramy indywidualny plan działania dla Twojego biznesu. To, co znajdzie się na Twoim blogu jest poddawane szczegółowej analizie, interpretacji potrzeb użytkowników, tylko po to, by czytelnicy chętnie powracali na Twoją stronę.

W tym zakresie tworzymy m.in. treści poradnikowe, informacyjne, które uwydatnią specjalistyczną wiedzę, a ponadto są często poszukiwane w wyszukiwarkach, co zwiększa prawdopodobieństwo dotarcia właśnie na Twoją stronę. Firmowy blog to bez wątpienia jedno z najlepszych rozwiązań, które wpłynie korzystnie na wizerunek firmy. Nasze głowy są pełne pomysłów – chętnie zaaranżujemy każdą przestrzeń blogową. Zaproponowane przez nas wpisy zainicjują dialog z dotychczasowymi oraz potencjalnymi klientami, którzy wspólnie zbudują stałą bazę zaufanych czytelników.

Proponujemy również niebanalne opracowania, tzw. case studies, dzięki którym przedstawimy konkretną kwestię w zupełnie inny – intrygujący sposób! Analiza działań firmy w konkretnym okresie, wdrożenie ultranowoczesnych rozwiązań, hucznie przeprowadzona kampania reklamowa, społeczna – jeśli jest jakaś sytuacja, którą chcesz udostępnić społeczności w sposób niestandardowy, skontaktuj się z nami.

Mamy świadomość, że ogromne wzięcie w temacie content marketingu mają artykuły sponsorowane czy też artykuły eksperckie. Tworzenie tekstów tego pokroju również wpisuje się w naszą działalność. Ze szczególną uwagą wsłuchujemy się w wymagania i potrzeby klienta. Podczas redagowania treści próbujemy jak tylko to możliwe wtopić się w klimat firmy – swoje działania poprzedzamy solidnym research’em na temat prowadzonej działalności, oferty, itd. Mamy świadomość konieczności dostosowania stylu oraz języka do medium, w którym artykuł zostanie opublikowany.

Wychodząc na przeciw wymaganiom współczesnego rynku, zauważamy, że klienci nie kupują produktu z uwagi na ich cechy, lecz kierują się usłyszaną historią o nim. Tak zwany storytelling pozwala firmom przeniknąć do podświadomości klientów i zadziałać na ich emocje i wyobraźnie. Umiejętnie opracowany jest niezwykle skuteczny jako technika marketingowo-sprzedażowa. Storytelling naszymi oczami to przekaz oparty nierozłącznie o kreatywność i autentyczność, co z kolei przyczynia się do promocji firmy czy produktu. Przymierzasz się do zmiany wizerunkowej w swojej firmie? Rozszerzasz swoją ofertę o nowy produkt lub usługę i potrzebujesz interesującej, błyskotliwej oraz angażującej opowieści? Napisz. Stworzymy dla Ciebie content DOSKONAŁY.

Bezpłatna wycena zlecenia