Konsultacja

Poznajemy specyfikę firmy oraz konkretny – zlecony temat, nad którym będziemy pracować. Wstępnie konsultujemy z klientem, jaki charakter, kierunek oraz format ma przybrać przekaz.

Strategia

Niezależnie od zamówionego opracowania tworzymy indywidualny plan dla zamówienia. W oparciu o zebraną wiedzę na temat firmy, produktu/ usługi, grupy docelowej oraz charakteru miejsca, gdzie ma trafić tekst, wyznaczamy adekwatne cele.

Realizacja

Tworzymy tekst właściwy w odwzorowaniu o przygotowaną wcześniej strategię, dbając o wyeksponowanie należytych wartości oraz o przyjazny i zachęcający ton.

Przekazanie materiałów

Kompletne opracowanie przesyłamy klientowi, nie przekraczając ustalonego terminu realizacji.

Szukasz firmy, której powierzysz napisanie wysokiej jakości opisu swojej działalności, tak aby prezentowała się bardzo profesjonalnie? Potrzebujesz opisów produktów na aukcje internetowe? A może szukasz kogoś, kto stworzy porywający tekst nakłaniający do zakupu Twojego produktu?

Dobrze trafiłeś, pisanie  tekstów reklamowych, sprzedażowych, promocyjnych, różnego rodzaju opisów produktów, usług i treści na strony www wpisuje się w naszą codzienność. Znajomość technik skutecznego pisania, umożliwia zbudowanie tekstu o nie byle jakim przesłaniu. Oprócz warstwy merytorycznej, szczególną uwagę przywiązujemy do precyzyjnych słów, które finalnie budują oryginalny tekst.

Czytelnik jest odbiorcą wizualnym, dlatego nasze starania uwzględniają także szereg zasad dotyczących kompozycji tekstu (logiczny układ treści). Ponadto czuwamy nad poprawnością językową oraz estetyką, która przejawia się w nieprzypadkowym doborze środków językowych. Dzięki nim tekst jest nasączony emocjami i żyje, a jednocześnie oddziałuje na odbiorcę i przyczynia się do reakcji z jego strony (czytaj dalej, kup teraz, itp.).

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bowiem mamy świadomość, że każda branża rządzi się swoimi prawami. Charakter prowadzonych działań, świadczonych usług, oferowanych produktów wymusza, aby dostosować język do innych potrzeb, postaw oraz wymagań grup docelowych. Naszą misją jest stworzenie tekstu, który nie będzie “pustym gadaniem”, a realnie przysłuży się odbiorcy oraz przyniesie korzyść Twojej firmie.

Bezpłatna wycena zlecenia