FAQ

Masz pytania? Zobacz poniżej czy już nie udzielaliśmy na nie odpowiedzi. Mamy nadzieję, że rozwiejemy Twoje wszelakie wątpliwości.
Na jakiej podstawie następuje rozliczenie za usługę (FV) ?

Wszystkie usługi zarówno długoterminowe, jak i jednorazowe rozliczamy na podstawie faktury VAT (23%). W przypadku większych zleceń początkowo wystawiana jest faktura zaliczkowa, a po zakończeniu pracy faktura końcowa na pozostałą część kwoty.

Czy podpisują Państwo umowę na realizację zlecenia?

W przypadku jednorazowych zleceń np. napisania artykułu sponsorowanego lub dokonania korekty kilku stron, współpraca odbywa się na podstawie faktury VAT. Jeśli natomiast klient chciałby rozpocząć stałą współpracę lub jego zlecenie opiewa wyższa kwota, to podpisujemy obustronnie umowę.

Jak wygląda kwestia praw autorskich?

Cały efekt prac, który został wykonany w ramach zlecenia, zostaje przekazany końcowo klientowi i to on otrzymuje pełne prawa autorskie do przedmiotu realizacji. Oczywiście wraz z materiałami dostarczany jest odpowiedni dokument potwierdzający przekazanie praw autorskich.

Jak wygląda kontakt z Państwa firmą?

Z przedstawicielami naszej firmy mogą się Państwo skontaktować w każdej chwili od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Możliwy jest kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Przy większych zleceniach istnieje także możliwość spotkania na terenie Małopolski we wcześniej ustalonym terminie.

Jak wygląda długofalowa współpraca?

Przy długofalowej współpracy na początku ustalamy z klientem konkretną strategię dla jego firmy, kolejno podpisujemy umowę, wystawiamy fakturę VAT na pierwszy etap realizacji i rozpoczynamy prace.

Przykładowo:

  1. Klient zleca Kreacji Sukcesu prowadzenie bloga firmowego,
  2. Ustalamy jaki jest cel docelowy tych działań, jaką formę mają przyjąć posty oraz z jakim natężeniem mają być dodawane,
  3. Po ustaleniu całej strategii przygotowujemy i podpisujemy umowę,
  4. Wystawiamy fakturę VAT na pierwszy miesiąc obsługi,
  5. Na przestrzeni miesiąca wywiązujemy się ze zlecenia, realizując jego założenia i raportując działania,
  6. Na koniec miesiąca po przesłaniu kompleksowego raportu z przeprowadzonych prac wystawiana jest fakturą na kolejny miesiąc.
Jaki jest czas napisania artykułu na bloga?

Zazwyczaj są to 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Jednak czas realizacji każdego zlecenia szacowany jest indywidualnie na podstawie ilości zleceń, jakie przyjęła wcześniej nasza firma oraz czasu kalendarzowego (święta, dni wolne). Może okazać się nawet, że tekst na bloga wykonamy dla Ciebie w przeciągu 2 godzin. Dlatego po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Czy istnieje możliwość współpracy na wyłączność z konkretną marką?

Nie zamykamy się na oferty współpracy na wyłączność dla konkretnej marki. Przykładowo jeśli Twoja firma działa w branży napojów energetycznych, to po uzgodnieniu warunków możemy podpisać umowę na wyłączność, na mocy której Kreacja Sukcesu nie będzie współpracowała z żadną inną działalnością powiązaną z tym samym produktem.

Dlatego zapraszamy do kontaktu, może okazać się, że będzie on początkiem owocnej i długofalowej współpracy.

Czy realizują Państwo także oprawę graficzną dla publikowanych postów w Social Media czy na łamach bloga?

Tak, w ramach współpracy, jeśli jest to konieczne, przygotowujemy także materiały graficzne, do których podobnie jak przy treści otrzymasz pełne prawa autorskie.