Zapytanie + Konsultacja

Skieruj e-mail z zapytaniem o realizację konkretnego materiału oraz jeśli jest taka możliwość załącz materiał lub jego próbkę/ wycinek.

Wycena + czas realizacji

W zależności od rodzaju dostarczanego materiału i zakresu korekty, sporządzamy wycenę oraz podajemy termin realizacji.

Realizacja

Dogłębnie zapoznajemy się z całym materiałem, wychwytujemy sens, a następnie przechodzimy do gruntownej korekty.

Przekazanie materiałów

W ustalonym terminie dostarczamy poprawiony materiał.

Tekst opublikowany gdziekolwiek – czy to w Internecie, czy też w drukowanej prasie, zawsze wymaga, aby był poprawny pod względem językowym, ale czy tylko….? Treści, w których aż roi się od błędów nie są chętnie czytane, a ponadto stawiają autora – firmę, instytucję, eksperta w niekorzystnym świetle. Czytelnik bardzo szybko Cię oceni, jeżeli w Twoim tekście zabraknie należytej dbałości. Właściwa korekta tekstu jest więc bezcenna i absolutnie konieczna!

Korekta tekstów oczami naszego zespołu zakłada zawsze holistyczne spojrzenie na każdy dostarczony materiał. Precyzyjnie wyłapujemy i eliminujemy nawet najdrobniejsze błędy, które nie są widoczne gołym okiem. Oferujemy zaawansowaną i kompleksową korektę pod kątem ortografii, gramatyki, interpunkcji, stylistyki, fleksji, składni oraz warstwy logicznej. Korekta treści jest bardzo ważnym aspektem w pracy każdego specjalisty od słowa, więc nie mogło jej zabraknąć w naszej ofercie. Chcemy Wam dać gwarancję najwyższej jakości, dlatego każdy dostarczony materiał oddamy absolutnie poprawny, co uczyni go również lekkim, interesującym i przyjemnym w odbiorze.

Jakie materiały możesz nam zlecić?

Gruntowna korekta tekstu obejmuje różnorodne materiały, takie jak: książki, e-booki, artykuły, wypowiedzi eksperckie, wpisy na bloga, teksty na stronę www, opisy produktów, katalogi, ulotki oraz wszelkie inne dokumenty z jakimi się do nas zwrócisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Bezpłatna wycena zlecenia