Zapytanie

Skieruj e-mail z zapytaniem o realizację konkretnego materiału oraz jeśli jest taka możliwość załącz materiał lub jego próbkę/ wycinek.

Identyfikacja + konsultacja

Rozpoznanie potrzeb, wymagań oraz wyznaczenie czasu realizacji, a także ustalenie ceny za usługę.

Realizacja

Ze szczególną starannością przepisujemy tekst, tak aby oddać wydźwięk oryginału.

Przekazanie materiału

W ustalonym terminie dostarczamy spisany materiał.

Nie masz czasu na przepisanie ważnego tekstu? Potrzebujesz go mieć jak najszybciej? Zajmiemy się tym! Oferujemy solidne i ekspresowe przepisywanie wszelkiego rodzaju tekstów oraz transkrypcji nagrań.

Niezależnie od tego, czy zlecasz nam przepisanie tekstu archiwalnego, czy też transkrypcje nagrania audio – wiemy, że w każdym przypadku potrzebna jest szczególna staranność, która pozwoli na dokładne wybrzmienie oryginalnej wersji. Niestraszne nam nieczytelne dokumenty, czy nieostre dźwięki nagrania. Wyostrzamy wszystkie zmysły i maksymalnie skupiamy się na powierzonym zadaniu.

Oferujemy przepisywanie maszynopisów, rękopisów oraz nagrań audio i wideo. Przepisujemy: pisma urzędowe, katalogi, ulotki, raporty, broszury, książki, materiały szkoleniowe, gazety, czasopisma, wywiady, konferencje, itp. Posiadasz inny materiał? Napisz.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Z racji odmiennej specyfiki zlecanych materiałów terminy ustalamy indywidualnie z klientem.

Bezpłatna wycena zlecenia