Zapytanie

Skieruj e-mail z zapytaniem o realizację konkretnego materiału oraz jeśli jest taka możliwość załącz materiał lub jego próbkę/ wycinek.

Identyfikacja + konsultacja

Rozpoznanie potrzeb, wymagań oraz wyznaczenie czasu realizacji, a także ustalenie ceny za usługę.

Realizacja

Ze szczególną starannością przepisujemy tekst, tak aby oddać wydźwięk oryginału.

Przekazanie materiału

W ustalonym terminie dostarczamy spisany materiał.

Nie masz czasu na przepisanie ważnego tekstu? Potrzebujesz go mieć jak najszybciej? Zajmiemy się tym! Oferujemy solidne i ekspresowe przepisywanie wszelkiego rodzaju tekstów. Dzięki przekonwertowaniu tekstu z wersji papierowej do cyfrowej możesz przedłużyć czytelność, a więc żywotność danej treści. Pliki przechowywane w takiej formie to w obecnych czasach standard, który pozwala odciążyć półki, a nawet archiwa czy duże powierzchnie magazynowe.

Klienci, którzy trafiają do nas, są świadomi, że przepisywanie tekstów to proces żmudny, często kłopotliwy, a już na pewno czasochłonny. Mnóstwo zrealizowanych dokumentów pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie i niezmiernie ważne obycie w tej tematyce. Dzięki pracy, która nieustannie ogniskuje się wokół treści, czujemy się specjalistami w dziedzinie, jaką jest przepisywanie tekstów. Niezależnie od tego, czy zlecasz nam przepisanie tekstu archiwalnego, czy też notatek pisanych ręcznie – wiemy, że w każdym przypadku potrzebna jest szczególna staranność, która pozwoli na dokładne spisanie i wybrzmienie oryginalnej wersji. Niestraszne nam nieczytelne dokumenty czy specyficzny charakter pisma. Wyostrzamy wszystkie zmysły i maksymalnie skupiamy się na powierzonym zadaniu. Biegłe posługiwanie się klawiaturą, umiejętność rozszyfrowania różnego rodzaju treści i koncentracja ułatwiają cały proces, a w efekcie przyśpieszają czas realizacji zlecenia.

Oferujemy przepisywanie różnorodnych tekstów, w tym: książek, plików PDF, maszynopisów i rękopisów. Przepisujemy: pisma urzędowe, katalogi, ulotki, raporty, broszury, materiały szkoleniowe, gazety, czasopisma, notatki z wykładów, itp. Posiadasz inny materiał? Napisz.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Z racji odmiennej specyfiki zlecanych materiałów i języka, w którym zamawiana jest usługa przepisywania tekstów, terminy ustalamy indywidualnie z klientem.

Bezpłatna wycena zlecenia