Kreacja Sukcesu
Angażujące treści

Artykuły blogowe

Tworzymy wartościowe i eksperckie wpisy blogowe, które intrygują tysiące odbiorców. Budujemy merytoryczne artykuły blogowe, dzięki którym staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie, Twój biznes w końcu zaistnieje w Google, a klienci zostaną z Twoją marką na dłużej niż przypuszczałeś.

01. KONSULTACJA

Poznajemy branżę i specyfikę firmy, dla której będziemy prowadzić bloga firmowego. Nakreślamy, jakie artykuły blogowe możemy tworzyć – w jakim kierunku będzie zmierzał przekaz. Wstępnie uzgadniamy częstotliwość publikacji wpisów blogowych.

02. STRATEGIA

Na każdy kolejny miesiąc tworzymy harmonogram wpisów wraz z proponowanymi tematami dla artykułów blogowych. Celujemy w aktualności, nowości, porady, trendy, zagadnienia wyszukiwane przez konsumentów, a przede wszystkim w te powiązane z branżą.

03. REALIZACJA

Budujemy wartościowe i unikalne wpisy blogowe zgodnie z zaakceptowanym harmonogramem. Dbamy o prawidłową strukturę treści oraz jej zawartość. Dobieramy właściwe słowa kluczowe, tematyczne zdjęcia. Tworzymy meta title oraz meta description.

04. PUBLIKACJA

Po opracowaniu artykułu blogowego, przekazujemy materiały do samodzielnej publikacji na firmowym blogu. Klient może także skorzystać z opcji opublikowania gotowego wpisu na platformie przez przedstawiciela naszej agencji.

Prowadzenie bloga firmowego

Coraz więcej firm i sklepów internetowych decyduje się na prowadzenie własnego – firmowego bloga. Na korzyść prowadzenia bloga przez firmy z wielu różnych branż przemawia wiele, co tłumaczy niemałe zainteresowanie tą usługą. Dzięki tej aktywności wzmocnisz wizerunek swojej firmy w Internecie, zwiększysz zaufanie wśród stałych oraz nowych klientów, a także wykreujesz się na eksperta w danej dziedzinie. W kontekście tworzenia profesjonalnych artykułów blogowych nie bez znaczenia pozostaje również kwestia pozycjonowania (SEO). Z wartościowymi i zoptymalizowanymi wpisami blogowymi możesz zbudować satysfakcjonującą widoczność na kluczowe dla Twojego biznesu słowa, frazy i wyrażenia. To pokazuje, że prowadzenie bloga firmowego naprawdę się opłaca.

Artykuły eksperckie

Artykuły publikowane na firmowym blogu tworzone przez nasz zespół odznacza rzetelność zestawiona z niebywałą pomysłowością. Treści, które tworzymy na Twój blog zawsze są przemyślane, dynamiczne, różnorodne oraz interesujące. Każda informacja, którą zamieszczamy we wpisie na Twoim blogu jest weryfikowana. Nie ma tu miejsca na „lanie wody”. Z drugiej zaś strony przekaz tekstowy, który tworzymy na Twój firmowy blog nie jest też czystą wiedzą encyklopedyczną. Znajdujemy i zachowujemy zdrowy balans, którego efektem są artykuły wartościowe, obiektywne oraz przyjemne w odbiorze. Wiemy, jak pisać, by konsumenci czytali od A do Z wpis blogowy, który im zaserwujesz.

 

Blog firmowy – dlaczego warto nam zlecić jego prowadzenie?

Każdy powierzony w nasze ręce firmowy blog traktujemy ze szczególnym zaangażowaniem, prowadząc go w sposób oryginalny, nieschematyczny oraz przyjazny, zarówno dla Twoich klientów, jak i robotów Google. Starannie rozwijamy wybrany temat, precyzyjnie rozmieszczamy słowa i frazy kluczowe, co tworzy pożądany objętościowo przekaz tekstowy. Artykuły blogowe SEO urozmaicamy o odpowiednio dobrane, skojarzone z poruszanym tematem zdjęcia, co sprawia, że całość jest o wiele bardziej atrakcyjna wizualnie, przejrzysta i przystępna dla odbiorcy. Wszystkie te elementy składające się na budowę treści na firmowego bloga wpływają pozytywnie na budowanie wizerunku firmy w Internecie, jak również widoczność strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

 

Tworzenie artykułów blogowych – zaufaj naszym SEO copywriterom

Stworzenie dobrego artykułu blogowego wcale nie jest łatwym zadaniem, a ponadto wymaga bezkompromisowej systematyczności i specjalistycznych narzędzi marketingowych, np. do analizy słów kluczowych czy wyszukiwania tematów, które warto poruszyć, aby jako specjalista z danej dziedziny odpowiedzieć na nurtujące pytania lub wyrażenia wpisywane w wyszukiwarkę przez konsumentów. Dlatego też w naszej agencji PR oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia firmowego bloga, począwszy od tworzenia ciekawych i nienagannie skonstruowanych artykułów SEO, poprzez dopasowanie nagłówków, dobór interesujących grafik, stworzenie meta tytułów i meta opisów, aż po publikację wpisu na platformie lub przekazanie materiałów do samodzielnej publikacji.


Chcesz wiedzieć, ile kosztuje prowadzenie firmowego bloga? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz!

Bezpłatna Wycena

Chciałbyś podjąć się współpracy z naszą agencją interaktywną? Skorzystaj z poniższego formularza bezpłatnej wyceny. Niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie konkretną, profesjonalną ofertę. Dołącz do naszych partnerów, którym zapewniamy na najwyższą jakość usług!

Załącz plik do wiadomości (większe pliki radzimy wysyłać przez wetransfer.com)

Dane kontaktowe

  • kontakt@kreacjasukcesu.pl
  • Justyna.b@kreacjasukcesu.pl
  • 607 035 091
  • Kreacja Sukcesu
  • NIP: 8691998091
  • REGON: 386030418
Agencja PR Kraków

Social Media

Stwórz z nami profesjonalną komunikację w Social Media dla swojej firmy.

Zbuduj społeczność

Jasny i sumienny przekaz to gwarancja budowy silnej marki oraz dotarcia do nowych klientów.

Copywriting

Kreujemy wartościowe treści zarówno dla Twoich klientów, jak i robotów Google.

Wysoka jakość

Każdy realizowany w naszej agencji tekst cechuje wysoka jakość.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jako podstawa długofalowego sukcesu – opanuj wyszukiwarki!

Skuteczna strategia

Skuteczne działania SEO oparte o content, artykuły sponsorowane i buzz marketing.

Google Adwords

Obsługa kampanii Adwords – zapewnij firmie wysoką konwersję.

Kompleksowa promocja

Promocja w wynikach sponsorowanych, reklama produktowa, remarketing.

Prowadzenie Bloga

Stwórz profesjonalny wizerunek firmy przez wartościowe treści.

Kompleksowa obsługa

Obsłużymy bloga firmowego od A – Z, zapewnimy najwyższą jakość.

Transkrypcje

Interesuje Cię szybka i profesjonalna transkrypcja nagrania?

Dostarcz materiały

Prześlij nam materiały do transkrypcji, a niezwłocznie zaczniemy działać.

Opisy e-Commerce

Stworzymy wartościowe treści dla produktów i kategorii w sklepie.

Dla SEO i klientów

Łączymy przekaz skierowany do klientów z wartościami kluczowymi dla Google

Przepisywanie tekstów

Przepiszemy dla Ciebie materiały w formie zdjęcia lub wideo

Jakość to podstawa

Dodatkowo zadbamy, aby przepisany tekst był wolny od błędów.

Press room

Uzyskaj nową jakość komunikacji z klientami i mediami poprzez Press Room.

Wolna przestrzeń

Stworzymy przestrzeń absolutnie przyjazną dla każdego dziennikarza.

Hasła reklamowe

Kreatywne hasła reklamowe – opracujemy je dla Ciebie.

Kreatywny przekaz

Zadbamy o kreatywny i ciekawy przekaz, który zaintryguje odbiorcę.

Mediaplanning

Zbudujemy rozważną strategię mediową dla promocji Twojej marki.

Dobór mediów

Wybieramy tylko skuteczne i adekwatne rozwiązania reklamowe.

Zarządzanie wizytówką Google

Zdominuj rynek lokalny w Google Maps

Pozytywny wizerunek i wysoka pozycja

Profesjonalna optymalizacja wizytówki w Mapach Google nastawiona na atrakcyjność i systematyczność przekazu