Kreacja Sukcesu
Kompleksowe

Zarządzanie wizytówką Google Moja Firma

Prowadzisz lokalny biznes i szukasz sensownych form promocji w Internecie? Postaw na pozycjonowanie wizytówki Google. To działanie, które umożliwi Twojej firmie zająć wysoką pozycję w Mapach Google, a tym samym dotrzeć do potencjalnych klientów.

01. Audyt wizytówki GMF

Weryfikujemy Twoją firmową wizytówkę w Google. Wyłapujemy błędy i obszary wymagające poprawy. Konsultujemy, a następnie dokonujemy niezbędnych zmian – optymalizujemy Twoją wizytówkę Google Moja Firma na poziomie podstawowym.

02. Konsekwentne działania

Zgodnie z przyjętą strategią realizujemy działania skupiające się na publikacji wpisów oraz prezentacji produktów i usług Twojej firmy. Dbamy o rzetelność i atrakcyjność przekazu, jak również regularną aktywność w tym zakresie. Na bieżąco aktualizujemy wizytówkę o informacje zgodne ze stanem faktycznym.

03. Działania uzupełniające

Pozostając w stałym kontakcie z przedstawicielem firmy, publikujemy przesłane zdjęcia oraz filmy prezentujące Twój lokalny biznes. Monitorujmy aktywność w zakresie opinii i ocen dodanych przez klientów, jak również sekcję „Pytania i odpowiedzi”.

04. Raporty

Pod koniec każdego miesiąca rozliczeniowego dostarczamy raport przedstawiający zakres wykonanych przez nas prac w ramach usługi zarządzania wizytówką Google Moja Firma. Raport uzupełniamy statystykami, z których dowiesz się, jak przebiega proces pozycjonowania firmy w Google Maps.

Prowadzenie wizytówki Google

Jasne jest, że posiadając firmę działającą lokalnie, musisz posiadać wizytówkę w Google. Chcąc zaistnieć w sieci, a więc poinformować potencjalnych klientów z Twojej okolicy o istnieniu firmy, zainteresować ich ofertą, a w efekcie sprawić, by znaleźli się w Twoim lokalu w celu zakupu produktu bądź usługi – musisz zadbać o posiadaną wizytówkę Google Moja Firma. Nie wiesz, jak to zrobić lub nie masz na to czasu? Do tej pory myślałeś, że samo posiadanie wizytówki w Google – dodanie danych adresowych, dni i godzin otwarcia wystarcza, by dać o sobie znać społeczności lokalnej? Czas na zmiany! 

Powierz naszej agencji PR prowadzenie wizytówki Google swojej firmy. Oszczędzając Twój czas, zajmiemy się sprawnym i efektywnym wykorzystaniem opcji dostępnych w wizytówce Google, przy równoczesnym zaprezentowaniu atutów Twojej działalności. Zapowiada się dobrze? Sprawdź, jak realizujemy działania w ramach pozycjonowania w Google Maps.

Pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma – jak wygląda?

Pozycjonowanie wizytówki w Google to usługa, która wymaga nieustannej pracy w kilku sferach. Przygotowanie opisu firmy, uzupełnienie informacji podstawowych o firmie, dodanie adekwatnych atrybutów, właściwy wybór kategorii działalności, dobór odpowiednich słów kluczowych wskazujących na specjalizację czy też charakter firmy – każdy z tych elementów jest bardzo ważny pod kątem pozycjonowania wizytówki w Google. Nie wystarczy jednak samo opracowanie powyższych tematów, by zapewnić sukces, a więc rozpoznawalność i sprzedaż lokalnej działalności. Prace w obrębie zarządzania wizytówką Google Moja Firma to znacznie więcej. Działania wykonywane przez naszych specjalistów w ramach pozycjonowania w mapach Google to między innymi:

 • aktualizacja profilu o informacje adekwatne do stanu faktycznego,
 • prezentacja produktów lub usług firmy wraz z ich unikalnymi opisami,
 • tworzenie ciekawych i aktualnych postów dotyczących firmy lub branży, 
 • dodawanie zdjęć i filmów przedstawiających wnętrze lokalu, jego najbliższą okolicę, produkty, a także zespół (zgodnych z zaleceniami Google)
 • moderacja opinii i ocen – reagujemy na wszystkie opinie i oceny pozostawione przez klientów, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, dbając tym samym o nienagannym wizerunek (PR) Twojego biznesu,
 • opracowanie indywidualnego schematu dotarcia do klientów w celu pozyskania opinii na temat Twojej działalności,
 • analiza danych (statystyk) w celu skontrolowania słuszności przyjętej strategii pozycjonowania wizytówki Google lub podjęcia działań mających na celu poprawę aktualnej sytuacji. 

Pozycjonowanie w Google Maps – mapach Google – czy warto?

Decydując się na usługę pozycjonowania w mapach Google, warto zdać sobie sprawę, że wszelkie działania podejmowane w obrębie wizytówki GMF to optymalizacja, dzięki której Twoja firma będzie pojawiać się w Google Maps częściej, a jej kompletna, atrakcyjna oraz odpowiadająca na potrzeby konsumentów prezentacja spowoduje, że klient będzie chciał dotrzeć – czy to fizycznie, czy telefonicznie – do Twojej firmy. 

W przeciwieństwie do klasycznego pozycjonowania stron www, zarządzanie wizytówką Google ma ograniczone możliwości, ale pod żadnym pozorem nie jest to powód, by z niego rezygnować. Warto wiedzieć, że nazewnictwo w tym wypadku jest umowne. Obecnie pozycjonowanie wizytówki Google jest działaniem koniecznym – uwzględnianym w niemal każdej strategii marketingowej i PR’owej biznesu działającego lokalnie. Nie ma tu znaczenia ani branża, ani wielkość Twojej firmy. Każda firma kierująca swoją ofertę na rynek lokalny powinna podjąć kroki, dzięki którym jej wizytówka zostanie ulokowana na możliwie najwyższej pozycji, a tym samym „podsunięta” klientom, którzy z dużym prawdopodobieństwem klikną właśnie w nią. 

Najwyższy czas oddelegować zarządzanie wizytówką Google Moja Firma naszej agencji PR. Chcesz dowiedzieć się więcej lub uzyskać bezpłatną wycenę? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.

Bezpłatna Wycena

Chciałbyś podjąć się współpracy z naszą agencją interaktywną? Skorzystaj z poniższego formularza bezpłatnej wyceny. Niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie konkretną, profesjonalną ofertę. Dołącz do naszych partnerów, którym zapewniamy na najwyższą jakość usług!

  Załącz plik do wiadomości (większe pliki radzimy wysyłać przez wetransfer.com)

  Dane kontaktowe

  • kontakt@kreacjasukcesu.pl
  • Justyna.b@kreacjasukcesu.pl
  • 607 035 091
  • Kreacja Sukcesu
  • NIP: 8691998091
  • REGON: 386030418

  Social Media

  Stwórz z nami profesjonalną komunikację w Social Media dla swojej firmy.

  Zbuduj społeczność

  Jasny i sumienny przekaz to gwarancja budowy silnej marki oraz dotarcia do nowych klientów.

  Copywriting

  Kreujemy wartościowe treści zarówno dla Twoich klientów, jak i robotów Google.

  Wysoka jakość

  Każdy realizowany w naszej agencji tekst cechuje wysoka jakość.

  Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie jako podstawa długofalowego sukcesu – opanuj wyszukiwarki!

  Skuteczna strategia

  Skuteczne działania SEO oparte o content, artykuły sponsorowane i buzz marketing.

  Google Adwords

  Obsługa kampanii Adwords – zapewnij firmie wysoką konwersję.

  Kompleksowa promocja

  Promocja w wynikach sponsorowanych, reklama produktowa, remarketing.

  Prowadzenie Bloga

  Stwórz profesjonalny wizerunek firmy przez wartościowe treści.

  Kompleksowa obsługa

  Obsłużymy bloga firmowego od A – Z, zapewnimy najwyższą jakość.

  Transkrypcje

  Interesuje Cię szybka i profesjonalna transkrypcja nagrania?

  Dostarcz materiały

  Prześlij nam materiały do transkrypcji, a niezwłocznie zaczniemy działać.

  Opisy e-Commerce

  Stworzymy wartościowe treści dla produktów i kategorii w sklepie.

  Dla SEO i klientów

  Łączymy przekaz skierowany do klientów z wartościami kluczowymi dla Google

  Przepisywanie tekstów

  Przepiszemy dla Ciebie materiały w formie zdjęcia lub wideo

  Jakość to podstawa

  Dodatkowo zadbamy, aby przepisany tekst był wolny od błędów.

  Press room

  Uzyskaj nową jakość komunikacji z klientami i mediami poprzez Press Room.

  Wolna przestrzeń

  Stworzymy przestrzeń absolutnie przyjazną dla każdego dziennikarza.

  Hasła reklamowe

  Kreatywne hasła reklamowe – opracujemy je dla Ciebie.

  Kreatywny przekaz

  Zadbamy o kreatywny i ciekawy przekaz, który zaintryguje odbiorcę.

  Mediaplanning

  Zbudujemy rozważną strategię mediową dla promocji Twojej marki.

  Dobór mediów

  Wybieramy tylko skuteczne i adekwatne rozwiązania reklamowe.

  Zarządzanie wizytówką Google

  Zdominuj rynek lokalny w Google Maps

  Pozytywny wizerunek i wysoka pozycja

  Profesjonalna optymalizacja wizytówki w Mapach Google nastawiona na atrakcyjność i systematyczność przekazu